Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najgorzej mnie denerwuje że na radnych szykują się osoby, które były już radnymi, nie mają się czym pochwalić, a teraz startują znowu bo myślą że wyborcy zapomnieli o ich bezczynności. Ja mówię że nie zapomniałem i nie zagłosuje. Powinniśmy głosować na takich którzy upominają się o nasze sprawy albo na takich nowych którzy nie będą bali się zabierać głos w naszym imieniu.Najgorsze jeszcze jest to że władza zrobiła remonty dróg teraz tuż przed wyborami, po to aby się pochwalić tylko szkoda że nie zważano na jakość tylko na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apropos Cholewy -  to jak Mu ktoś kartkę zabierze to nic nie powie i tyle będzie wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obecny wojt tylko dokańczał po poprzedniku? Chyba nie tylko. Nikt nie zaprzeczy, ze obraz centrum gminy poprawił się, a przez poprzednie kadencje Olszowemu na tym raczej  nie zaqleżało. Ale w gminie tzn w urzędzie dalej mieszkańców traktuje się jak zło konieczne. ja mam wrażenie, że mandaty radnych zostały już rozdane, bo właściwie  żadnej kampanii nie zauwazyłem. Możże najwyższy czas aby tzw. zawodowi radni  poszli na emerytury. Ja zagłosuje na Kamile Rodzik- młoda, bez układów i ma sporo do powiedzenia. Kamila nie zawiedź mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila jest za młoda, bez doświadczenia. Klika ją połknie zanim się obejrzy. Nie skreślam jej z góry ale szkoda by jej było.Kamila daj sobie spokój i dawaj na browara do krampy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj 1 i 1/2 gościa P.Cholewa może i z kartki ale ma swoje zdanie i je wyraża a Ty nie dość że nie z kartki to i nie masz swojego zdania a może i masz ale jesteś na sesjach ubezwłasnowolniony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież wiadomo od dawna a tym bardziej w tych wyborach, że kandydaci na radnych z PIS to przystawka władzy  ( nie mająca swojego zdania). Kandydują z PIS bo myślą że ludzie pójdą za pisem. Byli już co niektórzy, chociażby Szymczyk i czym sie może pochwalić. Także PIS to jedynie KAMUFLARZ i PRZYKRYWKA. CZAS NA ZMIANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS w karczmiskach to porażka. Np P.Bartoś - co on może wnieść nowego. Młody chłopak ale brakuje mu odwagi która to bedzie mu potrzebna gdyby został. Zresztą PSL zaraz go przekupi i po zawodach. Do rady potrzeba ludzi odważnych, mających własne zdanie, dla których drugi człowiek to nie ogniwo do robienia biznesu panie Zbyszku. Radny musi być gotowy do poświęceń i wyrzeczeń. Dla Pana jest jeszcze za wcześnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/tragedia_nie_zyje_5_dzieci 5 juz nie zyje w poludnie w warszawie na marszu ! co jeszcze sie bedzie sie dzialo ; / super swieto. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS w karczmiskach to porażka. Np P.Bartoś - co on może wnieść nowego. Młody chłopak ale brakuje mu odwagi która to bedzie mu potrzebna gdyby został. Zresztą PSL zaraz go przekupi i po zawodach. Do rady potrzeba ludzi odważnych, mających własne zdanie, dla których drugi człowiek to nie ogniwo do robienia biznesu panie Zbyszku. Radny musi być gotowy do poświęceń i wyrzeczeń. Dla Pana jest jeszcze za wcześnie
Zbyszek Bartoś to nie mój okręg ale bez przesady, że facet ok. 40 jest za młody. Napisz gościu, że nie jest strażakiem, bo ci mają tyle do powiedzenia jak choćby Marek Haqłas. Przeczytałem wszystkie protokoły sesji i ANI JEDNEGO ZAPYTANIA CZY INTERPELACJI. Zmienić skład rady!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obecny wojt tylko dokańczał po poprzedniku? Chyba nie tylko. Nikt nie zaprzeczy, ze obraz centrum gminy poprawił się, a przez poprzednie kadencje Olszowemu na tym raczej  nie zaqleżało. Ale w gminie tzn w urzędzie dalej mieszkańców traktuje się jak zło konieczne. ja mam wrażenie, że mandaty radnych zostały już rozdane, bo właściwie  żadnej kampanii nie zauwazyłem. Możże najwyższy czas aby tzw. zawodowi radni  poszli na emerytury. Ja zagłosuje na Kamile Rodzik- młoda, bez układów i ma sporo do powiedzenia. Kamila nie zawiedź mnie!   Jeśli dobrze poszukać w urzędzie to dokumentacje na park i okolice urzędu były wykonane za Olszowego, który miał zasadę , że dziś budujemy to co przygotowaliśmy wczoraj a jutro będziemy budować to co przygotujemy dziś.Człowiek po prostu zostawił przygotowany teren następcy.Ciekawe jakie dokumentacje projektowe ( kosztorysy,pozwolenia, uzgodnienia) będą gotowe 17 listopada...bo obawiam się , że żadne. Kampania: PSL jest pewne swego a opozycja za biedna więc taka to kampania. Kamila jak Kamila.Nazwiskiem odbierze głosy innym albo pójdzie na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obecny wojt tylko dokańczał po poprzedniku? Chyba nie tylko. Nikt nie zaprzeczy, ze obraz centrum gminy poprawił się, a przez poprzednie kadencje Olszowemu na tym raczej  nie zaqleżało. Ale w gminie tzn w urzędzie dalej mieszkańców traktuje się jak zło konieczne. ja mam wrażenie, że mandaty radnych zostały już rozdane, bo właściwie  żadnej kampanii nie zauwazyłem. Możże najwyższy czas aby tzw. zawodowi radni  poszli na emerytury. Ja zagłosuje na Kamile Rodzik- młoda, bez układów i ma sporo do powiedzenia. Kamila nie zawiedź mnie!   Jeśli dobrze poszukać w urzędzie to dokumentacje na park i okolice urzędu były wykonane za Olszowego, który miał zasadę , że dziś budujemy to co przygotowaliśmy wczoraj a jutro będziemy budować to co przygotujemy dziś.Człowiek po prostu zostawił przygotowany teren następcy.Ciekawe jakie dokumentacje projektowe ( kosztorysy,pozwolenia, uzgodnienia) będą gotowe 17 listopada...bo obawiam się , że żadne. Kampania: PSL jest pewne swego a opozycja za biedna więc taka to kampania. Kamila jak Kamila.Nazwiskiem odbierze głosy innym albo pójdzie na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz, który radny tak Ci pomógł. Może wreszcie byłoby dobrze zacząć jakąś konstruktywną dyskusję na temat wyborów. Ja osobiście nie widzę sensu utrzymywania żadnego z obecnych radnych. Nie wykazali się niczym, zarówno ci z PSL (co jest właściwie normalne wśród ludzi tej "partii"), ale i reszta była taka sobie. Jest możliwość zmian, zróbmy coś wreszcie, bo straszna cisza o wyborach, zero kampanii.
a co zrobili dla Głuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co zrobili dla Głuska?
 zobaczymy co zrobią ze szkołą, narazie to zrobili filię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Czy obecny wojt tylko dokańczał po poprzedniku? Chyba nie tylko. Nikt nie zaprzeczy, ze obraz centrum gminy poprawił się, a przez poprzednie kadencje Olszowemu na tym raczej  nie zaqleżało. Ale w gminie tzn w urzędzie dalej mieszkańców traktuje się jak zło konieczne. ja mam wrażenie, że mandaty radnych zostały już rozdane, bo właściwie  żadnej kampanii nie zauwazyłem. Możże najwyższy czas aby tzw. zawodowi radni  poszli na emerytury. Ja zagłosuje na Kamile Rodzik- młoda, bez układów i ma sporo do powiedzenia. Kamila nie zawiedź mnie!   Jeśli dobrze poszukać w urzędzie to dokumentacje na park i okolice urzędu były wykonane za Olszowego, który miał zasadę , że dziś budujemy to co przygotowaliśmy wczoraj a jutro będziemy budować to co przygotujemy dziś.Człowiek po prostu zostawił przygotowany teren następcy.Ciekawe jakie dokumentacje projektowe ( kosztorysy,pozwolenia, uzgodnienia) będą gotowe 17 listopada...bo obawiam się , że żadne. Kampania: PSL jest pewne swego a opozycja za biedna więc taka to kampania. Kamila jak Kamila.Nazwiskiem odbierze głosy innym albo pójdzie na dno
 
miałem na Goliszka głosować ale przekonałem się że nie tylko powyższe zasługi sobie przypisał ale i nieswoimi sie chwali. Oj Panie Januszu tak daleko nie zajedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się chwalił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchaj 1 i 1/2 gościa P.Cholewa może i z kartki ale ma swoje zdanie i je wyraża a Ty nie dość że nie z kartki to i nie masz swojego zdania a może i masz ale jesteś na sesjach ubezwłasnowolniony
witam gościu. Problem polega na tym, że P. Cholewa nigdy nie miał własnego zdania tylko tyle, że ktoś Mu pisał wystąpienie i to odczytał. Wobec powyższego to ten ktoś powinien być radnym a nie P. Cholewa. Jeśli chodzi oradnych to radni powinni iść na ustępstwa i głosować na uchwały z korzyścia dla całej społeczności gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam gościu. Problem polega na tym, że P. Cholewa nigdy nie miał własnego zdania tylko tyle, że ktoś Mu pisał wystąpienie i to odczytał. Wobec powyższego to ten ktoś powinien być radnym a nie P. Cholewa. Jeśli chodzi oradnych to radni powinni iść na ustępstwa i głosować na uchwały z korzyścia dla całej społeczności gminy   Papież czyta przemówienia, Kaczyński czyta przemówienia więc dlaczego inni nie mogą...lepiej chyba przeczytać z kartki niż wogóle nic nie powiedzieć.A skąd wiesz , że radny nie robi zapisków po głębokich przemyśleniach zamiast iść na sesję nieprzygotowany.Zgadzam się z Tobą na temat ustępstw, tylko dziwnym trafem ustępują maluczcy na rzecz Karczmisk.Czy to nie jest wykorzystywanie pozycji większościowego udziałowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie nie przeszkadza że ktoś mu pisze wystąpienia, Prezydentowi też piszą wystąpienia i co ty na to. Najważniejsze że nie boi się ich wygłaszać, a ty sie boisz a piszesz o ustępstwach.  Zgadzam się że czasami trzeba się porozumieć ale COŚ za COŚ. Szkoda że u nas nie opublikujemy kto za czym się wypowiadał i co zgłaszał przez cztery lata kadencji. Tak zrobili w Opolu. Wiesz czego tak nie zrobicie, bo byście stracili i to dużo. Z tym się zgadzasz ale nie powiesz bo nie masz na kartce. czas na zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można przeczytać protokoły z sesji rady gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u grubasa w gabinecie.tylko nie wolno kopiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 52

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...